Přeskočit k navigaci »Podmínky použití

www.atticn.cz

  • Provozovatelem webových stránek www.atticn.cz je společnost ATTIC–N Reality s.r.o., Radlická 832/38, 150 00 Praha 5, která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb. autorský zákon, oprávněna vykonávat autorská práva.
  • Přístup na stránky www.atticn.cz a jejich užití je pro každého uživatele volné a bezplatné. Uživatelem je jakákoliv osoba v síti Internet.
  • Přístup do administrační části je povolen pouze oprávněným uživatelům, ostatním uživatelům je přístup do administrace zakázán.
  • Jakékoliv užití části nebo celku stránek www.atticn.cz, zejména kopírování a šíření jakýmkoliv způsobem včetně eletronického, je bez předchozího souhlasu provozovatele zakázáno.
  • Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s užíváním stránek www.atticn.cz a taktéž nenese žádnou odpovědnost za obsah www stránek patřících jiným subjektům, které lze ze stránek navštívit prostřednictvím odkazů.

Cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou využívány ke správnému zobrazení a k plné funkčnosti stránek. Ukládají se ve vašem počítači během pobytu na našich stránkách, po opuštění stránek jsou z vašeho počítače automaticky odstraněny.

 
 

Webstudio Pecher