Přeskočit k navigaci »O nás

ATTIC–N Reality a FORM–N Inženýring

Společnost ATTIC–N Reality s.r.o. je česko-slovenská realitní kancelář se sídlem v Praze 5 - Smíchov, založená v roce 1998 Ing. Peterem Sklenárem.

Vedle základních realitních aktivit jako je zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí, se společně s FORM–N Inženýring podílíme na developerských projektech.

Do působnosti naší kanceláře patří právní služby, úzce spolupracujeme s hypotečními bankami a nabízíme možnost sjednat půjčku či hypotéku na nemovitost. Součástí našich služeb je i pomoc při oceňování nemovitosti a zpracování daňových přiznání.

Klademe velký důraz na transparentnost procesu prodeje, profesionalitu realitních makléřů a pracovníků společnosti.

V souvislosti s výše uvedenými aktivitami naší realitní kanceláře, byla společnost ATTIC–N klienty oslovena také vedením inženýrsko-developerských projektů, a to od koupi pozemků, jejich zasíťování, výstavbou domů a bytů až po jejich prodej. Vznikla inženýrsko-developerská společnost FORM–N Inženýring s.r.o., která od roku 2011 společně s ATTIC–N dodnes zastřešuje všechny přidělené developerské projekty.

Společnosti ATTIC–N a FORM–N se nyní společně výraznou měrou podílejí na trhu realit a developerských projektů. V rámci developerských projektů poskytujeme kompletní servis v oblasti rezidenčních nemovitostí, tj. zajistíme pozemky, vyřídíme územní rozhodnutí, stavební povolení, zasíťování, výstavbu a prodej vzniklých domů či bytů. Máme dlouhodobý stálý tým spolupracovníků - právníků, projektantů a stavařů.

Realizované developerské projekty »

Kontakt na ATTIC-N Reality s.r.o. »

Sponzorujeme

 
 

Webstudio Pecher