Přeskočit k navigaci »

Kariéra

PŘIJMEME ASISTENTKU

pro naši společnost FORM-N Inženýring s.r.o. – developerské projekty
hledáme vhodné uchazeče na pozici:

ASISTENTKA

Vaše pracovní náplň:

  • zodpovědnost za plynulý chod kanceláře
  • běžná administrativní agenda pro vedoucí pracovníky
  • komunikace s úřady, evidence dokumentů
  • vedení pokladny, příprava podkladů pro účetní
  • zajištění občerstvení

Požadujeme:

  • předchozí praxi na podobné pozici - výhodou
  • zodpovědnost a samostatnost
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • min. SŠ vzdělání, schopnost se učit novým věcem
  • dobrou znalost MS Office především Word a Excel
  • jazyk slovenština a další (AJ, NJ)výhodou

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti stanice Anděl
  • odpovědnou a samostatnou práci
  • po zaučení platový růst

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií a Vaši představu o platových podmínkách na e-mail: reality@atticn.cz do 15.9.2017.

Zasláním svých údajů udělujete společnosti FORM-N Inženýring s.r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Kariéra v ATTIC–N Reality s.r.o.

Společnost ATTIC–N Reality s.r.o. je česko-slovenská realitní kancelář se sídlem v Praha 5 - Smíchov, založená v roce 1998. Jsme členem Asociace realitních kanceláří České Republiky. Vedle základních realitních aktivit jako je zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí se podílíme na developerských projektech.

Do našeho týmu hledáme makléře pro pražskou centrálu. (Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou.)

  • zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí vč. prodeje nemovitostí z developerských projektů
  • aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji/pronájmu
  • vyhledávání kupujících pro portfolio nabízených nemovitostí
  • vedení a zpracování databáze nemovitostí a klientů
  • vedení celého obchodního případu
  • komunikace s klienty
  • sebevzdělávání v oboru
  • spolupráce s ostatními makléři

Požadujeme:

  • obchodní talent, zdravé sebevědomí a vytrvalost
  • profesionální vystupování
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnou a spolehlivou osobnost
  • zájem o svět realit a bydlení
  • ochotu se učit novým věcem
  • věnovat se práci s klienty na 100%
  • časovou flexibilitu
  • živnostenský list

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném „komorním“ kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení a možnost neomezeného výdělku
  • podporu přátelského a profesionálního týmu
  • firemní kulturu založenou na vysokých etických standardech
  • zázemí reprezentativní kanceláře s výbornou dopravní dostupností v centru Prahy

Kontakt:

ATTIC–N Reality s.r.o.

Radlická 832/38
150 00 Praha 5 - Smíchov

mobil: +420 724 988 180
e-mail: reality@atticn.cz

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis + průvodní dopis.

Zasláním svých údajů udělujete společnosti ATTIC–N Reality s.r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Webstudio Pecher